Seznam všech záznamů z roku 2022

25.02.2022 - Rezervace vstupenek na ples otevřena!

Spustili jsme rezervaci vstupenek na náš ples, který se koná v sobotu 5. března. Počet míst je omezen, neváhejte!

https://reservation.ticketleo.com/event/17755/3-ples-shin-kyo

30.08.2022 - Letní škola Jizerka

Ve dnech 16. až 23. 7. 2022 se konala tradiční Letní škola aikido a tai chi chuan v horské osadě Jizerka. K naší velké radosti mohli letos po dvou letech covidových omezení dorazit i mezinárodní instruktoři. Na aikido to byli Robert Mustard z Kanady, Joe Thambu z Austrálie, Ramlan Ortega z Malajsie a Mark Hadiarja z Indonésie. Tai chi probíhalo pod vedením Martina Gattera z Velké Británie. Zlatým hřebem programu byl ceremoniál, na kterém instruktoři předali Ondřeji Musilovi dva certifikáty, kterými mu udělili jednak 7. dan v aikido, jednak 8. dan v karate. Není asi nutno říkat, jak velká pocta to je. Všichni účastníci Ondřejovi srdečně poblahopřáli, protože právě díky němu se již více než třicet let můžeme setkávat na Jizerce a cvičit pod vedení světových špiček bojového umění. 

30.08.2022 - Soustředění Jedlová

Tak jako každý rok jsme i letos uspořádali klubové soustředění na chatě Kristýna v Jedlové v Orlických horách. Letos připadl termín akce na 6. až 12. 8. 2022. Celé soustředění se neslo ve vikingském duchu. Kromě tréninků aikido a karate byla letošní Jedlová plná bitev, vikingského tance a výroby výzbroje. V celotýdenním klání zvítězil tým Jera ve složení Vojta Kubíček, Nikola Mizerová, Lukáš Knapik, Klára Brandejsová, František Dostál, Lukáš Kotera, Jan Šimánek, Vlad Ivanov a Marie Hubarieva. Někteří členové klubu umí překvapit svými dovednostmi. Tak jsme například letos shlédli světelnou show v podání Vojty Kubíčka. V pátek proběhlo tradiční grilování pro rodiče a přátele klubu. Putovní pohár pro bojovníka roku letos doputoval do rukou Františka Dostála. Na závěr bychom tímto rádi poděkovali našim sponzorům městu Rychnov nad Kněžnou a Podorlické kartonážní spol. s.r.o., bez kterých by řadu aktivit nebylo možné provést.

30.08.2022 - Příměstské tábory

Po loňském úspěchu jsme letos uspořádali hned dva běhy příměstského tábora. Bylo to v termínech 11.-15. 7. a 15.-19. 8. 2022. Mezi účastníky byli členové i nečlenové klubu. Týden byl naplněn hrami, soutěžemi a dalšími aktivitami, včetně výletu do hor, dobytí hradu nebo koupele v řece. Nechybělo ale ani něco praktického s lahodným výsledkem, jako je takové pečení štrůdlu.